Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8 - 16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Karel Gott
  4. Karel Gott děti
05.04.2022
Karel Gott

Karel Gott děti

Karel Gott (nejen) alfa samec pop music

Čiste statisticky vychází Gottovi na každou LP desku, 0,279 dítěte, pokud chcete dostat lidštěji vypovýdající hodnotu, hodnotu převrátíme a ihned můžeme prohlásit, že na každé dítě, kterých Mistr celkově přizal 4, vychází 3,58 LP desky.

Nejprodávanější LP desky a CD

1. dcera Karla Gotta - Dominka Gottová (*25. červen 1973)

1. dcera Karla Gotta - Dominka Gottová

Dceru Dominiku Gottovou splodil Karel Gott s Antonií Zacpalovou. 

Karel Gott se o dceři Dominice dozvěděl až devět měsíců po jejím narození, před veřejností i před svými blízkými ji pak tajil až do roku 1982.O dceři poprvé informoval německý deník Das Goldene Blatt. Později zprávu uveřejnil Mladý svět, když bylo Dominice devět let.

Dominika po dohodě s otcem vystudovala hotelovou školu, kde se učila jazyky. Studium cizích jazyků ji sice nikdy příliš nebavilo, dnes je za to ale ráda. Ovládá finštinu, němčinu, angličtinu, ruštinu, švédštinu a základy japonštiny.

Dominika pracovala jako servírka a poté provozní v pražské luxusní restauraci La Provence. V osmadvaceti letech se zamilovala do kytaristy Tima Tolkkina z finské heavymetalové skupiny Stratovarius, za kterým se přestěhovala do Finska. Ve Finsku se živila jako servírka a barmanka, později dělala manažerku v japonské restauraci. Jednu dobu se také starala o merchandising přítelovy kapely. Gott nikdy nedokázal pochopit, že se Dominika bez problémů zvládla usadit v úplně cizí zemi.

2. dcera Karla Gotta - Lucie Kovaříková – roz. Kolářová (*1987)

2. dcera Karla Gotta - Lucie Kovaříková

Mistr druhou dceru splodil s Ivetou Kolářovou. 

Lucie se 3. června 2008 provdala za Jana Kovaříka a porodila dva syny, vnoučata Karla Gotta. Vnuci mají umělecké geny po dědečkovi.

Gott byl po narození druhé dcery Lucie trochu zklamaný, protože si přál kluka. Také měl pochybnosti, zda je skutečně jeho a pro jistotu si nechal udělat zkoušky otcovství. I přestože ty vyšly pozitivně, devadesáti devíti procentní shoda mu nestačila. Jak Lucie rostla, nepodobala se Gottově kopii – Dominice, ale zpěvákovy rysy se i tak přehlédnout nedaly. Až to Gotta doopravdy přesvědčilo, že se jedná o jeho dceru.

Lucii navštěvoval pravidelně v bytě na pražských Vinohradech, který jí a její matce pořídil. Sama Lucie dlouho netušila, kdo je ve skutečnosti jejím otcem, dozvěděla se to od matky až mnohem později. Lucie se stala po mámě prodavačkou. Vystudovala Střední odborné obchodní učiliště, i přestože Gott jí chtěl zaplatit vyšší vzdělání. V minulosti pracovala například v prodejně Tesco nebo ve videopůjčovně. Po otci zdělila výtvarné sklony.

V roce 2008 se vdala v Jílovém u Prahy za o osm let staršího kuchaře Jana Kovaříka. Novomanželé dostali jako svatební dar od Karla Gotta vybavený byt v pražských Košířích. Nyní žijí s dvěma dětmi poklidný obyčejný život stranou českého showbyznysu. Lucie o slávu nikdy nestála a raději zůstala v pozadí.

3. dcera Karla Gotta - Charlotte Ella Gottová (*30. duben 2006)

3. dcera Karla Gotta - Charlotte Ella Gottová

Charlotte Gottová se narodila 30. dubna 2006, vážila 3,28 kg a měřila 51 cm. Jméno dostala po královně jazzu Elly Fitzgeraldové. Gottovi si předem schválně nenechali prozradit, jestli to bude kluk, nebo holka.

Charlotte navštěvovala anglickou školku a v září 2012 nastoupila do první třídy na jednou z nejprestižnějších škol v České republice, a sice na První obnovené reálné gymnázium (PORG) v Praze s česko-anglickou výukou. Roční studium zde vyjde na 100 tisíc korun.

Na rozdíl od Gottových nejstarších dcer se Charlotte a Nelly věnují zpěvu i herectví. Charlotte si například zazpívala v muzikálu Michala Davida Mata Hari (2013) v Divadle Broadway či zahrála ve filmu Decibely lásky (2016). V současné době působí v muzikálu Divadla Hybernia Antoinetta – královna Francie. V dubnu 2011 společně se sestrou Nelly nafotila kampaň pro kolekci jedné dětské značky oblečení. Navštěvuje hodiny zpěvu u prof. Jany Balášové z pražské konzervatoře a hraje na klavír. Chtěla by být zpěvačkou.

4. dcera Karla Gotta - Nella Sofie Gottová (*28. květen 2008)

Nella Sofie Gottová

Stejně jako Charlotte Ellu i Nellu Sofii má Karel Gott s Ivanou Gottovou.

Nelly Gottová se narodila předčasně, termín porodu lékaři stanovili až na 13. června. Na svět přišla císařským řezem o více než 14 dní dříve, 28. května 2008. Při narození vážila 3,16 kg a měřila 49 cm. Nelly taktéž navštěvovala anglickou školku a v září 2014 začala chodit do stejné školy jako její sestra Charlotte.

V současné době hraje v muzikálu Antoinetta – královna Francie. Navštěvuje hodiny zpěvu u prof. Jany Balášové z pražské konzervatoře. K 75. narozeninám Karla Gotta nazpívala společně se sestrou Charlotte a zpěvákem Josefem Vágnerem song s názvem „Píseň pro Karla“.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Štítky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz